image description
Otevírací doba

Pondělí - Pátek

image description
Václavské náměstí 808/66

Praha 1, 110 00

Kdo jsme

Rozvody Praha

V mé advokátní kanceláři poskytuji profesionální právní pomoc v oblasti rozvodových řízení. Nabízím konzultační činnosti, kdy mí klienti mohou využít právní poradny, ale také Vás rád zastoupím v kauzách před soudy a jinými státními orgány. Kladu si za důraz maximálně uspokojit potřeby klientů, vedoucí k dosažení žádaného výsledku.

Co všechno se řeší při rozvodu?

Při rozvodu bude potřeba také vyřešit péči o děti, rozdělit movité věci v domácnosti i mimo ni, upravit vztahy k nemovitosti, vyřešit půjčky, převést hypotéku, změnit registraci auta, nastavit setkávání s prarodiči a širší rodinou. Často je také třeba rozdělit společné podnikání, založit novou společnost, vyřešit vztahy s klíčovými zaměstnanci, rozvod často nekončí podpisem rozvodových papírů, vím to a respektuji to.

Co klientům v rámci rozvodového řízení nabízím?

Za již téměř 10 let působení v této oblasti mám skutečně bohaté zkušenosti a to také ve složitějších případech, kdy se v průběhu rozvodu jeden z manželů odstěhuje sám či s nezletilým do jiného státu, kdy dochází ke skutečně velkým a vleklým konfliktům nejen mezi rozvádějícími se manžely, ale také širší rodinou, nebo kdy se jeden z manželů rozhodne, že začne zadlužovat společný majetek. Umím se podívat na případnou exekuci, dohodnout splátky, zajistit zrušení blokace účtů či jiného majetku, reagovat na neplacení výživného, nebo naopak upravit výživné, které je příliš vysoké, či nízké, nerespektuje možnosti toho, kdo jej platí nebo naopak potřeby toho, kdo na něj má nárok.

Rozvodová kancelář

Volím nejen individuální přístup ke každému klientovi, ale především kladu důraz na diskrétnost. Dbám na to, abych klientovi poskytl odbornou a především profesionální pomoc směřující k dosažení požadovaných výsledků. Všechny případy pečlivě analyzuji na základě důkladného nastudování právních předpisů, současných soudních rozhodnutí a detailního nastudování vašeho případu. Spolupracuji s některými notáři, řadou znalců, exekutorů, insolvenčních správců a s dalšími odborníky v příslušném odvětví.

Za řadu let působení jsem získal nejen spoustu spokojených klientů, ale především cenné zkušenosti, které nyní využívám v praxi.

Dbám na precizní přípravu, protože být detailně připraven znamená velkou výhodu. Pečlivě studuji jednotlivé případy a vyřešení situace věnuji abnormální pozornost. Mým základem jsou rozsáhlé zkušenosti a schopnosti najít vždy nejlepší řešení v co nejkratším čase. Ke všem klientům přistupuji profesionálně a především ctím upřímnost ke klientovi. Ochotně Vám situaci komplexně vysvětlím a udělám maximum pro to, abych chránil vaše osobní a právní zájmy.

Moji rozvodovou kancelář najdete v Praze, ale pravidelně se na mě obracejí klienti z celé České republiky. Budu se těšit na spolupráci.

Rozvody Praha.

logo logo
image description image description
V čem se orientuji

Rozvodové služby

  • Rozvod manželství
  • Rodinné právo
  • Občanské právo

Vím, že rozvod manželství je nepříjemnou a především stresující záležitostí, a proto si kladu za důraz tento krok zvládnout rychle a bez dalších zbytečných komplikací.

Vzhledem k dlouholetým zkušenostem a absolvováním celé řady mnohdy složitých rozvodů manželství se dokáži vypořádat s celou řadou problémů, které Vás mohou během rozvodového řízení potkat. V případě, že se mí klienti nechtějí účastnit rozvodového řizení osobně, zastoupím je při všech soudních jednáních, kdy není jejich přítomnost vyžadována soudem.

Budu s Vámi od začátku až do konce. Nejen, že s Vámi podám žádost o rozvod, ale proberu s Vámi veškerou další dokumentaci, vysvětlím Vám veškeré zákony či nejasnosti a v případě potřeby Vás také zastoupím při soudním jednání.

Rozvodová kancelář, Rozvody Praha.

Jak to probíhá?

Rozvodový servis
Co nabízíme

image description KONZULTACE

V případě, že potřebujete využít mnou nabízených služeb, neváhejte mně kontaktovat, ať už přes email, telefonicky, či osobní návštěvou. První schůzka je pro všechny klienty realizována zdarma.

Rozvody Praha.
image description PODMÍNKY

V případě, že budete mít o mé služby zájem, stanovím cenu a pomohu s veškerou potřebnou dokumentací.

Rozvody Praha.
image description REALIZACE

Po důkladném nastudování Vašeho případu se s Vámi domluvím na veškerých úkonech, které detailně provedu přesně podle Vašich představ.

Rozvody Praha.
Rodinné právo lidsky a srozumitelně

„Zájem mého klienta a jeho dětí pro mě zůstává nedotknutelnou hodnotou.“

JUDr. Vít Nevařil

Kontakujte mě
Blog

Nejnovější články

11

ČVN

Rozvodový právník Sporný a nesporný rozvod manželství

Článek se věnuje oblasti sporného a nesporného rozvodu manželství.

Číst dále
11

ČVN

Rozvodový právník Domácí násilí

Tento článek analyzuje skutkovou podstatu trestného činu týrání osoby žijící ve společném obydlí v souvislostech domácího násilí, zejména s ohledem na důležitou judikaturu v těchto věcech.

Číst dále
11

ČVN

Rozvodový právník Společná péče

Společná péče je další z možností, jak upravit poměry k nezletilému dítěti. Jak společné péče dosáhnout? A kdy naopak není vhodná?

Číst dále